گروه صنعتی سایان در سال 1390 با هدف تولید و واردات تجهیزات الکترونیکی مورد استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تأسیس گردید. این مجموعه در گام نخست اقدام به واردات انواع ترانسفورماتور، رکتیفایر، تجهیزات برق صنعتی و لوازم اندازه گیری نموده است.

پس حضور موفق در حوزه فروش و پشتیانی انواع تجهیزات الکترونیک و برق صنعتی، متخصصان این مجموعه اقدام به مهندسی معکوس جهت تولید محصولات وارداتی در داخل کشور نمودند. در حال حاضر بخش قابل توجهی از محصولات این شرکت در داخل کشور تولید می گردد که از آن جمله می توان به انواع رکتیفایر و ترانس قدرت اشاره نمود.

اعضای هیت مدیره

مدیر عامل

رییس هییت مدیره


مدیر داخلی

مدیریت داخلی مجموعه


مدیر فنی

مدیر تحقیق و توسعه


مدیر بازرگانی

مدیر فروش

بدیهی است عملکرد مطلوب محصولات ارایه شده در گروه بازبنی، تعمیر و نگهداری در دراز مدت می باشد. لذا کلیه محصولات شرکت، اعم از محصولات تولیدی و وارداتی، از پشتیبانی تمام وقت متخصصان این مجموعه برخوردار است. در صورت نیاز کارفرمایان محترم، کارشناسان این مجموعه آمادگی دارند جهت بازرسی دوره ای، تست و کالیبره نمودن تجهیزات اندازه گیری با کلیه صنایع و کارخانجات همکاری نمایند.

لازم به ذکر است در کنار خدمات فروش، تعمیر و نگهداری، خدماتی همچون مشاوره، آموزش و بازرسی مداوم نیز ارایه می گردد. کلیه مجوعه های آموزشی همچون دانشگاه ها، مراکز فنی و حرفه ای و هنرستان ها می توانند جهت آموزش هنرجویان با این مجموعه تماس حاصل نمایند.

خدمات و محصولات

تجهیزات اندازه گیری

aboutusiteme

ارائه انواع تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق جهت استفاده در صنایع مختلف

پشتیانی تمام وقت

aboutusiteme3

نظر به اهمیت نگهداری و بازرسی تجهیزات اندازه گیری، کلیه خدمات پشتیبانی اعم از بازرسی دوره ای، تعمیر و نگهداری به کارفرمایان محترم اراده می گردد.

تولید انواع منبع تغذیه

aboutusiteme2

تولید انواع منبع تغذیه با توان و ولناژهای مختلف جهت مصارف گوناگون